Titles you rated
A Love So BeautifulRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Abnormal SummitRated ★ 3.5- 하얀마음 백구Rated ★ 4.5
Woman with a SuitcaseRated ★ 3.5
Good-bye, Mr. BlackRated ★ 3.0
Tale of ArangRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.0
Pretty Little LiarsRated ★ 3.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Last FriendsRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Galileo ZeroRated ★ 4.0