Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 3.5
Food, Inc.Rated ★ 4.0
Love in MagicRated ★ 3.5
Spider ForestRated ★ 4.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.5
CouplesRated ★ 4.0
Batteries Not IncludedRated ★ 5.0
Return to OzRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 4.0
ImmortalsRated ★ 3.5
RinguRated ★ 4.5
Machete KillsRated ★ 4.5
Superman IIIRated ★ 5.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
The Guard PostRated ★ 3.5
The DescendantsRated ★ 4.0
The Three MusketeersRated ★ 4.0