Movies
Ratings
69
Peppermint CandyRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 0.5
Our TimesRated ★ 1.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.0