Titles you rated
Sea FogRated ★ 2.0
OnceRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
If OnlyRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 3.5
August RushRated ★ 2.5
PunchRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.5
Sex and the CityRated ★ 3.0
ChangelingRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.0
Coyote UglyRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 3.0
Red Cliff Part IIRated ★ 3.5
House of Flying DaggersRated ★ 3.5
Oh BrothersRated ★ 2.5