Movies
Ratings
30
The Divine MoveRated ★ 4.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.0
Hoodwinked!Rated ★ 0.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Midnight FMRated ★ 3.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
FluRated ★ 1.5
SpellboundRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
BlindRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
The ClientRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0