Titles you rated
Decision to LeaveRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
LooperRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.5
Space SweepersRated ★ 2.0
SidewaysRated ★ 3.5
Yves Saint LaurentRated ★ 3.5
Crazy, Stupid, Love.Rated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Time to HuntRated ★ 3.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 4.0