Series
Ratings
21
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0