Series
Ratings
57- You Are My DestinyRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 4.0
MaskRated ★ 4.5
Sweet 18Rated ★ 4.5
Angry MomRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Wang's FamilyRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0