Titles you rated
The Hand That Rocks the CradleRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
A Perfect GetawayRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 3.5
FriendRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5