Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Belle: The Dragon and the Freckled PrincessRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 3.5
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The BeginningRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: The FinalRated ★ 3.5
Blood Red SkyRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
LucaRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 3.0
Detective Conan: The Scarlet BulletRated ★ 3.5
MinariRated ★ 3.5