Titles you rated
Dream PalaceRated ★ 1.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
Past LivesRated ★ 4.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 4.5
The MatchRated ★ 4.5
Hidden FiguresRated ★ 4.5
CodaRated ★ 4.5
The Equalizer 3Rated ★ 4.5
Palm SpringsRated ★ 4.5
News of the WorldRated ★ 4.5
Civil WarRated ★ 4.5
Carry OnRated ★ 4.5
The HuntRated ★ 4.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
The UnforgivableRated ★ 4.5
I Care a LotRated ★ 4.0
FallRated ★ 4.5
HustleRated ★ 4.5