Movies
Ratings
161
Death ProofRated ★ 4.0
Jackie BrownRated ★ 2.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Pulp FictionRated ★ 3.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
Eat Drink Man WomanRated ★ 3.5
The Wedding BanquetRated ★ 3.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.0
AmourRated ★ 3.5
Crows Zero IIRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 1.0
Christmas in AugustRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 1.0
8 MileRated ★ 2.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5