Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5- 원피스 3기Rated ★ 4.0
One PieceRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.0- Men on a MissionRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.0