Titles you rated
Holy MotorsRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 4.0
Grown UpsRated ★ 4.0
Attila MarcelRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 2.5
Super Size MeRated ★ 3.0
Mr. GoRated ★ 1.5
Death ProofRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.0
Wrong TurnRated ★ 2.5
RinguRated ★ 3.5
Transparent: Tribute To A Sad GeniusRated ★ 2.5
The President's Last BangRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.5