Titles you rated
Finding NemoRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The TerminatorRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.0
Jurassic ParkRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.5
TroyRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
FriendRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
TakenRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.5