Titles you rated
InceptionRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 4.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.5
FriendRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
The IntouchablesRated ★ 3.5
Yes ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5