Titles you rated
Horror StoriesRated ★ 5.0
Ender's GameRated ★ 5.0
Cars 2Rated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
CommitmentRated ★ 5.0
The SmurfsRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
When I Turned NineRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
R2B: Return to BaseRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
CoralineRated ★ 5.0
Stuart Little 2Rated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
Summer Days With CooRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 5.0