Movies
Ratings
189
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 4.0
Girl by GirlRated ★ 2.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 3.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
St. Trinian'sRated ★ 3.0
Love Me If You DareRated ★ 3.0
Monster HouseRated ★ 2.5
NanaRated ★ 1.0
Never Been KissedRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 2.0
The Prince & MeRated ★ 1.5
The Plan ManRated ★ 2.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 3.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 0.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
The TowerRated ★ 1.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 2.0