Titles you rated
August RushRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
SecretRated ★ 3.5
Boys Over Flowers: FinalRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.5
AmadeusRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0