Titles you rated
PeninsulaRated ★ 2.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
GrassRated ★ 2.5- Hit the NightRated ★ 2.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Ode to the GooseRated ★ 3.0
Under the Tree UndirRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 3.5
Final PortraitRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 3.0
McQueenRated ★ 3.5
Every DayRated ★ 2.5
Death WishRated ★ 2.5
The Last SuitRated ★ 3.5
Butterfly SleepRated ★ 3.0
Tasha Tudor: A Still Water StoryRated ★ 4.5