Titles you rated
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0- AjinRated ★ 3.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 4.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.5
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
AemaRated ★ 4.0
Failure Frame: I Became the Strongest and Annihilated Everything with Low-Level SpellsRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.5
Low LifeRated ★ 3.0
TriggerRated ★ 2.5
Ishura Season 2Rated ★ 3.0
IshuraRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 3.0
New Recruit Season 3Rated ★ 3.0