Series
Ratings
121
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
The Return of SupermanRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.5
Extraordinary YouRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 2.5
Attack on TitanRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.5
School BabysittersRated ★ 4.5
Wakako zake Season 1Rated ★ 4.0- We Got Married Season 2Rated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0
Weekly IdolRated ★ 3.0- 기막힌 이야기 - 실제상황Rated ★ 3.5
Secret Crushes Season 2Rated ★ 4.0- Secret Crushes Season 1Rated ★ 4.0
Two CopsRated ★ 4.0
Tears in the AmazonRated ★ 4.0