Movies
Ratings
804
CJ7Rated ★ 3.5
102 DalmatiansRated ★ 3.0- Baby's Day OutRated ★ 3.5
TaxiRated ★ 3.0
Chicken LittleRated ★ 3.5
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
Marley & MeRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 3.0
Get SmartRated ★ 3.5
Like a VirginRated ★ 4.0
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 4.0
Big DaddyRated ★ 4.0
Final Fantasy VII: Advent ChildrenRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.5
Hannah Montana: The MovieRated ★ 2.0
Uptown GirlsRated ★ 3.5