Titles you rated
Nothing SeriousRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 4.5
Baby DriverRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
WonderRated ★ 5.0
Two Night StandRated ★ 4.0
Sleeping with Other PeopleRated ★ 5.0
Trivial MattersRated ★ 5.0
The LibertineRated ★ 2.0
The King Is DancingRated ★ 0.5
The Children of Huang ShiRated ★ 3.0
Arizona DreamRated ★ 4.0
Dead ManRated ★ 3.0
SpareRated ★ 4.0
The Ninth GateRated ★ 2.5
Step Up All InRated ★ 4.0
Don Juan DeMarcoRated ★ 3.5
Heartbreak LibraryRated ★ 3.0
Stay AliveRated ★ 2.5