Series
Ratings
24
The Good PlaceRated ★ 3.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.5
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 2.5
The Good PlaceRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Salt, Fat, Acid, HeatRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5