Movies
Ratings
670
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
PhantomRated ★ 3.5
St. VincentRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
New Year BluesRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 2.0
After My DeathRated ★ 3.5
MaggieRated ★ 4.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The BatmanRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0