Titles you rated
- The UglyRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Robin HoodRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
Summer Days With CooRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.5
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
AnastasiaRated ★ 3.0
Galaxy Express 999Rated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 2.5
The Emperor's New GrooveRated ★ 3.5
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
PocahontasRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 2.5