Series
Ratings
116
I Don't Love You YetRated ★ 3.5
The PenthouseRated ★ 3.5
Say I Love YouRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 4.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
The Confidence Man JPRated ★ 4.0
The Confidence Man JP SpecialRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Kkondae InternRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki SpecialRated ★ 3.5
SuitsRated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0- もみ消して冬2019夏 ~夏でも寒くて死にそうです~Rated ★ 3.5
The Kitazawas: We Mind Our Own BusinessRated ★ 4.0
Crash Landing on YouRated ★ 5.0