Movies
Ratings
50
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Mr. Bean's HolidayRated ★ 3.5
Hot Tub Time MachineRated ★ 3.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 3.5
Tenacious D in The Pick of DestinyRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
NoahRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
GantzRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 2.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0