Titles you rated
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5
DevilRated ★ 3.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.5
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
Cube ZeroRated ★ 3.0
1408Rated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
The TerminatorRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.5
SpeedRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.5