Movies
Ratings
15
Spirited AwayRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 1.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.0
Our TimesRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 3.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.5