Movies
Ratings
479
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 3.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
Resident Evil: AfterlifeRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
BlackfishRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 3.0
Happy FeetRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 3.0
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0
CloverfieldRated ★ 2.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0