Movies
Ratings
614
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
Death on the NileRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
EncantoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
DivaRated ★ 2.0
Gunpowder MilkshakeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
The Spy Who Dumped MeRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Into the WildRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Terminator: Dark FateRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.5