Series
Ratings
216
The Four SeasonsRated ★ 4.0
Family by ChoiceRated ★ 3.0
A Man on the Inside Season 1Rated ★ 4.5
Mr. PlanktonRated ★ 4.0
Sweet Tooth Season 3Rated ★ 3.5
Geek GirlRated ★ 1.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 5.0
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Comedy RoyaleRated ★ 0.5
GBRB: Reap What You SowRated ★ 4.0
Ōoku: The Inner ChambersRated ★ 3.5
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
XO, Kitty Season 1Rated ★ 2.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0