Titles you rated
BallerinaRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
John WickRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Hitman 2Rated ★ 1.5
WickedRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.5