Movies
Ratings
23
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
Steal My HeartRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 2.5
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 3.5
Life of PiRated ★ 5.0
MotherRated ★ 3.5