Titles you rated
Guilty CrownRated ★ 3.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 2.0
Magi: The Labyrinth of MagicRated ★ 3.5- Black Butler: Book of CircusRated ★ 3.0
Natsume Yujin-cho GoRated ★ 3.5
Youn's Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Things That Make Me GrooveRated ★ 2.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 3.5
Crime TriviaRated ★ 2.0
Produce 48Rated ★ 3.0
Produce 101 Season 2Rated ★ 3.0
Produce 101Rated ★ 3.0
The Dictionary of Useless Earth KnowledgeRated ★ 2.0- 영화가 좋다Rated ★ 3.5
Unexpected Business 2Rated ★ 3.0
Sixth Sense 3Rated ★ 4.0
Sixth Sense 2Rated ★ 3.5
Sixth SenseRated ★ 4.0
The Game Caterers 2Rated ★ 3.0
Screening HumanityRated ★ 3.0