Movies
Ratings
121
Ode to My FatherRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0