Titles you rated
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
 The Man Standing NextRated ★ 3.5 The Man Standing NextRated ★ 3.5
 Grave of the FirefliesRated ★ 4.0 Grave of the FirefliesRated ★ 4.0
 Knives OutRated ★ 3.5 Knives OutRated ★ 3.5
 AshfallRated ★ 2.0 AshfallRated ★ 2.0
 ArgoRated ★ 3.0 ArgoRated ★ 3.0
 Darkest HourRated ★ 3.5 Darkest HourRated ★ 3.5
 A Tale of Two SistersRated ★ 4.5 A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
 UsRated ★ 4.0 UsRated ★ 4.0
 ParasiteRated ★ 5.0 ParasiteRated ★ 5.0
 Avengers: EndgameRated ★ 4.5 Avengers: EndgameRated ★ 4.5
 Non-StopRated ★ 3.0 Non-StopRated ★ 3.0
 The Guard PostRated ★ 2.0 The Guard PostRated ★ 2.0
 Ant-ManRated ★ 3.5 Ant-ManRated ★ 3.5
 The ShallowsRated ★ 3.0 The ShallowsRated ★ 3.0
 Train to BusanRated ★ 3.5 Train to BusanRated ★ 3.5
 AnnabelleRated ★ 3.0 AnnabelleRated ★ 3.0
 Now You See Me 2Rated ★ 3.5 Now You See Me 2Rated ★ 3.5
 You Call It PassionRated ★ 2.5 You Call It PassionRated ★ 2.5
 First ManRated ★ 4.0 First ManRated ★ 4.0