Titles you rated
 ChernobylRated ★ 4.5 ChernobylRated ★ 4.5
 The HeirsRated ★ 3.5 The HeirsRated ★ 3.5
 SherlockRated ★ 4.0 SherlockRated ★ 4.0
 Silicon ValleyRated ★ 4.0 Silicon ValleyRated ★ 4.0
 Silicon ValleyRated ★ 4.5 Silicon ValleyRated ★ 4.5
 Silicon ValleyRated ★ 4.5 Silicon ValleyRated ★ 4.5
 Silicon ValleyRated ★ 5.0 Silicon ValleyRated ★ 5.0
 The NewsroomRated ★ 4.5 The NewsroomRated ★ 4.5
 The Slave HuntersRated ★ 4.0 The Slave HuntersRated ★ 4.0
 GourmetRated ★ 3.5 GourmetRated ★ 3.5
 PinocchioRated ★ 4.5 PinocchioRated ★ 4.5
 Master of StudyRated ★ 3.5 Master of StudyRated ★ 3.5
 Oh My GhostRated ★ 4.5 Oh My GhostRated ★ 4.5
 Bridal MaskRated ★ 4.0 Bridal MaskRated ★ 4.0
 You Are All SurroundedRated ★ 3.5 You Are All SurroundedRated ★ 3.5
 Incomplete LifeRated ★ 4.5 Incomplete LifeRated ★ 4.5
 Reply 1997Rated ★ 4.0 Reply 1997Rated ★ 4.0
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 SherlockRated ★ 4.5 SherlockRated ★ 4.5
 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5 Sherlock Season 1Rated ★ 4.5