Series
Ratings
28
Badly In Love Season 1Rated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 2.0- 타케이 소우 시라베Rated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.5- Invisible ManRated ★ 4.0
- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
Songgot: The PiercerRated ★ 4.0- Fairy CommiRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 1.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
High KickRated ★ 5.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.0
Righteous LoveRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0