Series
Ratings
104
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0- Gokusen Season 3Rated ★ 3.0
Gokusen Season 2Rated ★ 3.0- GokusenRated ★ 3.0
- BodyguardRated ★ 3.0
Hello! My LadyRated ★ 3.0
Lady StormRated ★ 3.0
Prince HoursRated ★ 1.5
Jang Hee BinRated ★ 3.5
Apgujeong Midnight SunRated ★ 3.0- Loving YouRated ★ 3.5
Melody of LoveRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.5
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
Cheer Up, Mr. Kim!Rated ★ 3.5
Obstetrics and Gynecology DoctorsRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5