Titles you rated
Quantum of SolaceRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.5
Pacific RimRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 4.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
Star TrekRated ★ 4.0