Titles you rated
City of Life and DeathRated ★ 4.5
The MayorRated ★ 4.0
Darkest HourRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.5
MunichRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 4.5
9/11Rated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
OblivionRated ★ 4.0
Lone SurvivorRated ★ 4.5
SplitRated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.5
Jerry MaguireRated ★ 5.0
L.O.R.D: Legend of Ravaging DynastiesRated ★ 3.5