Titles you rated
Black PantherRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Happy Death DayRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 2.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 2.5
To Each His OwnRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0