Titles you rated
Die HardRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.5
28 Weeks LaterRated ★ 2.0- Take OffRated ★ 3.5
The Cat ReturnsRated ★ 4.0
Untold ScandalRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 2.5
Lala Pipo: A Lot of PeopleRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.0
AladdinRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
Edward ScissorhandsRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 5.0