Titles you rated
I'm Thinking of Ending ThingsRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Project SilenceRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 3.0
NocturnalRated ★ 0.5
HappyendRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Sweet BeanRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
SleepRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.5
Ladies of the ForestRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MatildaRated ★ 3.5
The Dream SongsRated ★ 4.5