Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The PrestigeRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 3.0
FarinelliRated ★ 3.0
OnceRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 2.0
TranscendenceRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 3.5