Titles you rated
The King's SpeechRated ★ 4.0
The Big BlueRated ★ 4.0
MementoRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
Borg vs McEnroeRated ★ 4.5
The PartyRated ★ 4.0
Ocean WavesRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5
The TouristRated ★ 3.0
The Five-Year EngagementRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Seven PoundsRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.5