Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
The Worst of EvilRated ★ 4.5
New Journey to the West Season 5Rated ★ 4.0
New Journey to the West Season 4Rated ★ 4.5
Kang's Kitchen 3Rated ★ 3.5
Kang's KitchenRated ★ 4.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.0
Mask GirlRated ★ 3.0
D.P. Season 2Rated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 2.0
McGregor ForeverRated ★ 3.0